O nas

Natalia Romaszkan i Magdalenda Kreis

Magdalena Kreis i Natalia Romaszkan

Nie jesteśmy projektantkami, architektkami, graficzkami, ani siostrami. Poznałyśmy się na wrocławskim kulturoznawstwie w 2009 roku. Od tego czasu – wspólnie, ale też czasem osobno – wymyślamy i realizujemy projekty i działania związane nie tylko z dizajnem. Lubimy turystykę warsztatową, małe miasteczka i dużo jedzenia.

Jesteśmy pomysłodawczyniami strony, autorkami wszystkich tekstów oraz scenariuszy działań, które uprzednio przećwiczyłyśmy podczas naszych warsztatów. Zapraszamy do swobodnego korzystania z nich, przy oznaczeniu autorstwa.


Joanna Jopkiewicz i Paweł Ł. Borkowski

Joanna Jopkiewicz i Paweł Ł. Borkowski / Grupa Projektor

Wrocławski duet projektantów współpracujący z instytucjami kultury w całej Polsce. Gdy nie projektują, jeżdżą na rowerach.

Odpowiedzialni za projekt strony.


Projektantki i projektanci z Wrocławia, którzy stworzyli ilustracje na stronę:

Jakub Zasada (wstęp), Paweł Mildner (przedpokój), Paweł Ł. Borkowski (łazienka), Anna Sztromwasser (kuchnia), Marta Przeciszewska (pokój dziecięcy), Malwina Hajduk (ogród), Kamil Lach (garaż), Joanna Gniady (salon), Ola Błędowska (sypialnia)

Jeśli korzystasz z ilustracji znajdujących się na stronie, prosimy o oznaczenia autorstwa i podanie źródła.


Konrad Kruk

Programista, miłośnik transportu szynowego i grania w grę. Chciałby mieć elektryczny samochód.

Dzięki niemu ta strona tak sprawnie działa!


Zdjęcia zawarte na stronie w części "DZIAŁANIA" zostały udostępnione dzięki uprzejmości BWA Wrocław. Autorką większości fotografii jest Alicja Kielan.

Jeśli chcesz skorzystać ze zdjęć znajdujących się na stronie, prosimy o wcześniejszy kontakt.